Stěhování strojů

Naším hlavním oborem je vnitrostátní a mezinárodní stěhování strojů a veškerých technologií ve všech průmyslových odvětvích. Od začátku působnosti společnosti se snažíme mít veškeré využívané technologie pro stěhování strojů ve svém vlastnictví a tím mít možnost reagovat na veškeré požadavky a výzvy od našich zákazníků.

Každý stroj přestěhujeme rychle a efektivně

Každá přeprava má svá specifika. Před každou cestou je důležité vše detailně naplánovat. Poté zajistíme odpojení a demontáž stroje do stavu, který umožní přepravu stroje do cílové destinace. Váš stroj odborně a především bezpečně naložíme a převezeme na požadované místo. Za pomoci techniků stoj vyložíme za dodržení nejpřísnějších podmínek a opětovně smontujeme do původního stavu.

Umíme přestěhovat:

Podejte nezávaznou poptávku

Umožňujeme přepravit jakýkoliv stroj nebo montážní linku. Právě montážní linky mívají svá specifika, ovšem i s těmi si hravě poradíme. Náš tým je zkušený a sehraný, má za sebou řadu let tvrdé práce a tisíce ujetých kilometrů s těžkým nákladem. Na naši práci navíc poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Moderní technika

Abychom zajistili maximální bezpečnost při přepravě těžkého nákladu, používáme k tomu nejmodernější stroje a technologie. Díky tomu poskytujeme garanci na převoz.

Bezproblémový převoz i montáž

Každý náklad, který převážíme, nejprve rozměříme a až poté volíme vhodnou techniku pro bezproblémovou přepravu do cílové destinace. Stroje i montážní linky uvedeme do původního stavu, takže vaši zaměstnanci mohou po převozu ihned začít pracovat. Každá montáž a demontáž se vždy řídí připravenými plány.

Další služby

Pokud je to nutné, jsme schopni zajistit odborné stavební práce, které umožní realizovat přepravu. Jedná se například o elektroinstalaci, montáže různých konstrukcí a plošin, vyrovnání povrchu a mnoho dalšího. Vše zajistíme za vás.

Důležitou součástí přepravy strojů je i obalový materiál. Stroje jsou bezpečně ukotveny a zabaleny do speciálních obalových materiálů, které znemožňují jejich zničení nebo poškození při přepravě.

Kontaktujte nás

Pro více informací, případně pro zaslání nezávazné nabídky, nás neváhejte kontaktovat. Pomůžeme přepravit i váš stroj. Kvalitně, bezpečně a rychle.

Copyright © 2021, Hamák moving s.r.o.