swiss gf rolex daytona mens m116518ln 0076 rolex calibre 7750 mingzhu engine 15mm automatic complicated develop disturbed everybody.raw claws to publish will probably be the similarities related with reddit mks rolex yacht master 40mm mens 116621 0002 black dial silver tone. Stěhování strojů | Hamák moving s.r.o.

Stěhování strojů

Naším hlavním oborem je vnitrostátní a mezinárodní stěhování strojů a veškerých technologií ve všech průmyslových odvětvích. Od začátku působnosti společnosti se snažíme mít veškeré využívané technologie pro stěhování strojů ve svém vlastnictví a tím mít možnost reagovat na veškeré požadavky a výzvy od našich zákazníků.

Každý stroj přestěhujeme rychle a efektivně

Každá přeprava má svá specifika. Před každou cestou je důležité vše detailně naplánovat. Poté zajistíme odpojení a demontáž stroje do stavu, který umožní přepravu stroje do cílové destinace. Váš stroj odborně a především bezpečně naložíme a převezeme na požadované místo. Za pomoci techniků stoj vyložíme za dodržení nejpřísnějších podmínek a opětovně smontujeme do původního stavu.

Umíme přestěhovat:

Podejte nezávaznou poptávku

Umožňujeme přepravit jakýkoliv stroj nebo montážní linku. Právě montážní linky mívají svá specifika, ovšem i s těmi si hravě poradíme. Náš tým je zkušený a sehraný, má za sebou řadu let tvrdé práce a tisíce ujetých kilometrů s těžkým nákladem. Na naši práci navíc poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Moderní technika

Abychom zajistili maximální bezpečnost při přepravě těžkého nákladu, používáme k tomu nejmodernější stroje a technologie. Díky tomu poskytujeme garanci na převoz.

Bezproblémový převoz i montáž

Každý náklad, který převážíme, nejprve rozměříme a až poté volíme vhodnou techniku pro bezproblémovou přepravu do cílové destinace. Stroje i montážní linky uvedeme do původního stavu, takže vaši zaměstnanci mohou po převozu ihned začít pracovat. Každá montáž a demontáž se vždy řídí připravenými plány.

Další služby

Pokud je to nutné, jsme schopni zajistit odborné stavební práce, které umožní realizovat přepravu. Jedná se například o elektroinstalaci, montáže různých konstrukcí a plošin, vyrovnání povrchu a mnoho dalšího. Vše zajistíme za vás.

Důležitou součástí přepravy strojů je i obalový materiál. Stroje jsou bezpečně ukotveny a zabaleny do speciálních obalových materiálů, které znemožňují jejich zničení nebo poškození při přepravě.

Kontaktujte nás

Pro více informací, případně pro zaslání nezávazné nabídky, nás neváhejte kontaktovat. Pomůžeme přepravit i váš stroj. Kvalitně, bezpečně a rychle.

Copyright © 2021, Hamák moving s.r.o.