Stěhování lisů

Zabýváme se vnitrostátním i mezinárodním stěhování lisů. Máme vlastní technologie a techniku, což umožňuje vždy včas reagovat na specifika, které stěhování lisů vždy provází. Dokážeme tím zajistit veškeré požadavky a výzvy našich zákazníků. Můžeme vám nabídnou zkušenosti, odbornost a profesionalitu.

Rychlé a efektivní stěhování lisů

Každému stěhování předchází plánování. To je důležité z hlediska správného a bezpečného převozu lisu, ale také z hlediska správně vybrané trasy, abychom zajistili převoz lisu bez zbytečných problémů. Váš lis odborně naložíme a na místě také za dodržení všech nejpřísnějších podmínek opětovně složíme a uvedeme jej do původního stavu.

Zaměřujeme se na stěhování vstřikovacích lisů i stěhování ohraňovacích lisů. Dle rozsahu a náročnosti vám připravíme cenovou nabídku, která bude zahrnovat veškeré nutné práce, cenu přepravy i následnou montáž.

Nezávazná poptávka našich služeb

Váš lis přepravíme odkudkoliv, kamkoliv. Vaši zaměstnanci budou moci na lisu po přestěhování začít pracovat takřka okamžitě. Váš podnik tím neztratí drahocenný čas ve výrobě. Máme za sebou tisíce kilometrů a stovky dobře odvedených prací. Na naše služby poskytujeme také záruční a pozáruční servis.

Poptávat naše služby můžete zcela nezávazně. Dále vám můžeme nabídnout stavební práce, které umožní realizovat přepravu. Jedná se například o elektroinstalaci, montáže konstrukcí a plošin, vyrovnání povrchu a mnoho dalších činností spojených se stěhováním lisů.

Bezproblémový převoz i montáž

Disponujeme kvalitním obalovým materiálem, aby se při cestě vašemu lisu nic nestalo. Garantujeme vám, že se při přepravě vašemu lisu nic nestane. Lis je při přepravě dokonale chráněn a za pomoci vlastní moderní techniky dovezeme váš lis do cílové destinace bez sebemenších problémů.

Kontaktujte nás

Pro více informací, případně pro zaslání nezávazné nabídky, nás neváhejte kontaktovat. Pomůžeme přepravit i váš lis. Kvalitně, bezpečně a rychle.

Copyright © 2021, Hamák moving s.r.o.