O nás

O firmě

Naše firma se specializuje hlavně na logistické služby, stěhování těžkých břemen, autodopravu a provoz včetně zapůjčení vysokozdvižných vozíků. Díky vozovému parku, čítajícímu nákladní auta, dodávky i vlastní vysokozdvižné vozíky zvládáme akce rychlé takřka okamžité, i ty dlouhodobého charakteru. S některými firmami spolupracujeme již déle než několik let.

Logistika

Hlavním oborem naší činnosti je logistika ve formě outsourcingu. Ať už se jedná o stěhování celých firem, zastřešení veškeré manipulace se zbožím – nakládka, vykládka, skladování včetně zabezpečení obsluhy výrobních linek.

Specializujeme na stěhování těžkých břemen, jako jsou stroje, lodě a jiné rozměrné nebo těžké předměty. Nejčastěji provádíme manipulaci se vstřikovacími lisy, ohraňovacími lisy, obráběcími vypalovacími centry, ohýbačkami, vrtačkami, bruskami. Jako zajímavost zajišťujeme manipulaci s loděmi.

Okrajově provozujeme autodopravu, hlavně pro přesun prostředků potřebných pro ostatní naše činnosti, hlavně převozy strojů, se kterými manipulujeme a jejich součástí nebo pro přepravu zboží, hlavně našich stálých zákazníků.

Působíme v ČR i zahraničí

Nejčastěji pracujeme v celé České republice, ale problémem není ani práce po cele Evropě. Veškeré naše práce jsou kryté pojištěním u společnosti Kooperativa.

Copyright © 2021, Hamák moving s.r.o.