Přeprava nadrozměrných nákladů

Požadavky našich zákazníků zajišťujeme skrze náš vlastní vozový park, nebo vozidly našich dodavatelů. Vozidla jsou vybavena pro transport nadměrných nákladů, a to včetně doprovodných vozidel. Díky naším prověřeným dodavatelům jsme schopni zajistit i jednosměrné nebo expresní přepravy. Pro zákazníky také zajišťujeme expresní přepravu náhradních dílů nebo například citlivých měřících zařízení vlastními dodávkovými vozidly.

Nadrozměrná přeprava nákladů

Nabízíme komplexní služby v oblasti přepravy těžkých a nadrozměrných nákladů včetně naplánování trasy, vyřízení všech potřebných dokumentů a povolení. Samozřejmostí je také nakládka a vykládka přepravovaného nákladu na místě určení.

Přeprava nadrozměrných nákladů probíhá na speciálních návěsech, které obsluhuje náš proškolený tým s dlouholetou praxí. Za dobu naší existence jsme ujeli již tisíce kilometrů a dopravili do cíle stovky tun nákladu.

Přeprava strojů

V naší společnosti se zaměřujeme také na přepravu těžkých strojů a techniky. Jednou z možností je přeprava zemědělské techniky, což ocení zemědělci s širokým polem působnosti, i ti, kteří zakoupili nový stroj a potřebují jej dopravit na svůj dvůr. Přeprava vojenské techniky bývá velmi speciální a je doprovázena řadou opatření, avšak i s ní si umíme hravě poradit.

Potřebujete přepravit těžký náklad nebo stroj? Kontaktujte nás a společně najdeme řešení. Působíme na celém území České republiky. Jsme specialisté na stěhování strojů, výrobních linek, průmyslové montáže nebo elektromontážní práce.

Copyright © 2021, Hamák moving s.r.o.