Stěhování strojů ve farmaceutickém průmyslu

Stěhování a montáž strojů ve farmaceutickém průmyslu je práce pro odborníky. Náš tým je proškolený a může se pochlubit dlouholetými zkušenostmi a odbornou praxí. Citlivá technologie farmaceutických strojů a linek si vyžaduje pečlivé zacházení. O to více je celá operace důležitá, jelikož stěhování probíhá většinou ve stísněných prostorech. I proto je vyžadována speciální konstrukce pro převoz strojů a linek.

Důraz na hygienická opatření

Nejen pečlivé zacházení je nutné při stěhování strojů a linek ve farmaceutickém průmyslu. Většina výrobních závodů přísně dodržuje hygienická opatření. Tato opatření bereme na vědomí a vždy postupujeme dle nejpřísnějších kritérií.

Naše služby zahrnují důkladné plánování, odbornou demontáž i zpětnou montáž na novém místě. Bezpečná přeprava je samozřejmostí. Máme potřebné vybavení a naši pracovníci přesně ví, jak zacházet s nadměrným nákladem a dokáží předvídat možné překážky a nástrahy.

Kontaktujte nás

Spojte se s odborníky na stěhování strojů ve farmaceutickém průmyslu a dopravte své stroje a linky bezpečně na místo určení. Pro více informací o stěhování strojů nás neváhejte kontaktovat.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Neváhejte se nás kontaktovat s bližšími informacemi.

Copyright © 2021, Hamák moving s.r.o.