Stěhování obráběcích a CNC strojů

Naším hlavním oborem je vnitrostátní a mezinárodní stěhování strojů a veškerých technologií ve všech průmyslových odvětvích. Od začátku působnosti společnosti se snažíme mít veškeré využívané technologie pro stěhování strojů ve svém vlastnictví a tím mít možnost reagovat na veškeré požadavky a výzvy od našich zákazníků.

Přestěhujeme i váš CNC stroj

Každé přepravě CNC stroje předchází důkladná příprava a plánování. To mimo jiné zahrnuje také vhodný výběr techniky a technologií, které přepravu umožní. CNC stroje prochází důkladnou kontrolou naším prověřeným specialistou, který předá detailní informace našemu technickému týmu.

Váš CNC stroj odborně a především bezpečně demontujeme, naložíme a ukotvíme na přepravovací techniku. Následně využijeme obalového materiálu, abychom zajistili bezproblémový převoz do cílové stanice.

V cíli pak CNC stroj dopravíme na požadované místo a opětovně stroj smontujeme a zapojíme v nejkratším možném čase, abychom zajistili plynulý chod vaší výroby. Vaši zaměstnanci tak mohou ihned na CNC stroji pracovat.

Každá demontáž i montáž probíhá na základě technických dokumentů.

Podejte nezávaznou poptávku

Stěhování obráběcích strojů má svá specifika, se kterými si umíme poradit. Náš tým je zkušený a sehraný, má za sebou řadu let tvrdé práce a tisíce ujetých kilometrů s těžkým nákladem v zádech. Na naši práci navíc poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Kontaktujte nás

Pro více informací, případně pro zaslání nezávazné nabídky, nás neváhejte kontaktovat. Pomůžeme přepravit i váš CNC stroj. Kvalitně, bezpečně a rychle.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Neváhejte se nás kontaktovat s bližšími informacemi.

Copyright © 2021, Hamák moving s.r.o.