Stěhování soustruhů

Jsme společnost zabývající se stěhováním strojů a veškerých technologií v různých průmyslových odvětvích. Stěhujeme po celé České republice a zajistíme také mezinárodní přepravu. Stěhování soustruhu je nedílnou součástí naší práce. Veškeré naše stěhovací stroje jsou v našem vlastnictví, čímž dokážeme reagovat na požadavky našich zákazníků.

Přestěhujeme i váš soustruh

Přeprava soustruhu není jednoduchá záležitost. Každé přepravě předchází plánování a důkladná příprava. Soustruhy nejprve prozkoumáme a představíme plán stěhování. Náš stěhovací tým dostane do ruky přesné informace o soustruhu, dle kterého bude po celou dobu postupovat.

Soustruh je nutné odborně a bezpečně demontovat tak, aby nedošlo při přepravě k jeho poškození. Veškeré komponenty soustruhu naložíme a ukotvíme na přepravovací techniku. Obalovým materiálem zajistíme, aby se soustruh při cestě neodřel nebo jakkoliv nepoškodil.

V cílové destinaci soustruh postavíme na vybrané místo, smontujeme jej a zapojíme v co nejkratším čase, abychom zajistili plynulý chod výroby. Soustružníci tak mohou na stroji pracovat takřka pár minut po příjezdu.

Každá demontáž i montáž probíhá na základě technických dokumentů.

Podejte nezávaznou poptávku

Stěhování soustruhů má svá specifika, se kterými si umíme poradit. Náš tým je zkušený a sehraný, má za sebou řadu let tvrdé práce a tisíce ujetých kilometrů s těžkým nákladem v zádech. Na naši práci navíc poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Kontaktujte nás

Pro více informací, případně pro zaslání nezávazné nabídky, nás neváhejte kontaktovat. Pomůžeme přepravit i váš soustruh. Kvalitně, bezpečně a rychle.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Neváhejte se nás kontaktovat s bližšími informacemi.

Copyright © 2021, Hamák moving s.r.o.