Stěhování strojů

Hledáte firmu, která by Vám pomohla zajistit stěhování strojů v oblasti Brno a okolí? Obraťte se nás! Naše firma má dlouholeté zkušeností v oblasti stěhování těžkých strojů Brno, včetně jejich demontáže, balení, jištění i závěrečné montáže. Dále jsme schopni bez větších problémů zajistit kompletní stěhování firem, stěhování provozů, stěhování výrobních linek nebo stěhování obsahu celých hal. Pro tyto služby disponujeme špičkovým zařízením pro stěhování strojů a spolehlivým týmem profesionálních pracovníků. Pokud máte zájem o stěhování strojů Brno, neváhejte se na nás obrátit!

Stěhování firem na klíč

Můžeme začít od kompletního stěhování archívu, či židlí a stolů v kancelářích až po stěhování strojů o hmotnosti několika tun. Provádíme také stěhování výrobních zařízení. Tyto akce často zřizujeme takzvaně „na klíč“. To znamená se vším všudy: tvorba a organizace harmonogramu akcí, zařízení převozu veškerého vybavení, nakládek, vykládek, balení, umístění, upevnění,… Ať už se jedná o kancelářské vybavení, obsah skladu, náročné stěhování strojů nebo kompletní stěhování technologií, vždy se snažíme co nejvíce vyjít zákazníkovi vstříc. Stěhování firem na klíč provádějí naši zkušení pracovníci, kteří jsou vybaveni potřebnými pracovními pomůckami. Disponujeme prvotřídními obalovými materiály, které zajistí bezpečný přesun Vašich věcí bez poškození. Přestěhování Vaší firmy zrealizujeme v co nejkratším možném čase. Zakládáme si na důsledném plnění časového harmonogramu, dodržování stanoveného rozpočtu i na bezpečnosti citlivých strojů a techniky.

Kompletní přestěhování výrobních provozů

Konkrétním příkladem zakázky, kterou jsme úspěšně realizovali, může být firma Exerion precission technology Olomouc s. r. o. Tuto firmu jsme sestěhovali ze třech menších výrobních provozů do jedné velké haly. Tuto akci naše firma úspěšně zastřešila kompletně včetně snášení, svážení, balení kancelářského vybavení, manipulace, nakládky, vykládky výrobního vybavení, strojů, skladů a všeho příslušenství.

Pojištění při stěhování těžkých strojů

Veškeré naše  práce jsou jištěny u pojišťovny Kooperativa. A to obecným pojištěním podnikatele, pojištěním převzaté věci a pojištěním přepravované věci. Dané pojistky se dají dle potřeby navýšit.