Stěhování s VZV

Manipulační práce, které provádíme nebo se jich účastníme často vyžadují použití vysokozdvižných vozíků. Ať už za účelem tlačení, tahání, nakládání nebo vykládání břemen. Díky rozsáhlému parku VZV, Zapůjčení vysokozdvižného vozíkupřevážně značky Linde,  jsme schopni zajistit podporu takovýchto akcí bez problémů. Není pro Nás problém vozík přivézt nebo jen zajistit řidiče. Tonážní rozsah našich vysokozdvižných vozíků, kterými disponujeme je 1,6 – 20 tun. 

Zapůjčení vysokozdvižného vozíku

Zapůjčení vysokozvižných vozíků pro větší zakázky, vyžadují-li to okolnosti manipulace s břemeny, je samozřejmostí. Není ale problém zapůjčení vozíků jen za účelem nakládek zboží na kamiony jako jednoduchou jednorázovou akci nebo dlouhodobé práce s VZV. Vozík dovezeme i odvezeme. Cena práce s vysokozdvižným vozíkem se odvíjí od tonáže vozíku, druhu vozíku, případně délky pronájmu. Vysokozdvižné vozíky lze zapůjčit s řidičem, bez řidiče nebo také pouze řidiče vozíku.

Příslušenství pro vysokozdvižné vozíky

Pro vozíky máme veškeré běžné příslušenství, kterým jsou například návleky pro prodloužení vidlí nebo adaptér pro závěsný hák. Disponujeme i vozíky s méně běžným příslušenstvím, kterým může být například čtyř-vidlové přídavné zařízení, vozíky s vystřelovacími vidlemi či vidlemi s proměnlivou roztečí. Tato přídavná zařízení jsou pro naši práci nedílnou součástí a zákazníci si zařízení samotné i naši práci s ním nemohou vynachválit. Většina našich vozíků má věž v podobě „triplexu“ a díky tomu vyšší zdvih vidlí s nižší stavební výškou potřebnou k průjezdu.

Pojištění manipulačních prací s VZV

Veškeré naše  práce jsou jištěny u pojišťovny Kooperativa. A to obecným pojištěním podnikatele, pojištěním převzaté věci a pojištěním přepravované věci. Dané pojistky se dají dle potřeby navýšit.