Manipulační práce s VZV

Pronájem vysokozdvižných vozíků a manipulační prácePronájem vysokozdvižných vozíků a manipulační práce

Pro většinu námi poskytovaných skladovacích a logistických služeb se předpokládá využití vysokozdvižných vozíků.

Tento předpoklad splníme díky rozsáhlému parku VZV, převážně značky Linde, které používáme nejen pro naše logistické služby, kterými mohou být:

  • nakládky, vykládky materiálů
  • obsluha vstupů a výstupů výrobních linek
  • veškeré skladové manipulační práce
  • autodoprava

Vysokozdvižné vozíky zastanou množství různých úkolů, které jsou pro dobře fungující logistiku nezbytné.

Outsourcing vysokozdvižných vozíků

Naše firma zajišťuje provoz vysokozdvižných vozíků ve větších provozech buď v rámci celého balíčku logistických služeb nebo samostatně jako jednorázovou práci. Ať už se jedná pouze o osazení vozíku řidičem, jejich organizaci a zefektivnění jejich práce na vozících zákazníka nebo o kompletní práce včetně dodání flotily vozíků, řidičů a organizace výrobních/skladových prací.

Půjčovna vysokozdvižných vozíků s příslušenstvím

V dnešní době již není trendem používat pouze obyčejné dvouvidlové vozíky, ale i různá nadstandartní přídavná zařízení, kterými jsou vybaveny i Naše vozíky. Jako příklad můžeme uvést čtyř-vidlové přídavné zařízení, vozíky s vystřelovacími vidlemi či vidlemi s proměnlivou roztečí. Tato přídavná zařízení jsou pro naši práci nedílnou součástí a zákazníci si zařízení samotné i naši práci s ním nemohou vynachválit. Naše vysokozdvižné vozíky jsou vybaveny věží v podobě „triplexu“ a díky tomu mají vyšší zdvih vidlí s nižší stavební výškou potřebnou k průjezdu. Pronájem vysokozdvižných vozíků od naší firmy Hamák & syn s.r.o. znamená komplexní servis.

Pojištění VZV i manipulačních prací

Veškeré naše práce jsou jištěny u pojišťovny Kooperativa. A to obecným pojištěním podnikatele, pojištěním převzaté věci a pojištěním přepravované věci. Dané pojistky se dají dle potřeby navýšit.