Kontrola a obsluha výrobních linek

Naše firma se zabývá kontrolou i obsluhou výrobních linek a zajišťuje spolehlivý outsourcing zaměstnanců, díky čemuž se významně zvýší efektivita, flexibilita a rychlost vašeho podnikání.

Outsourcing zaměstnanců pro obsluhu výrobní linky

Například do pivovaru Starobrno, patřícího pod skupinu Heineken Česká republika, a. s., s nímž dlouhodobě spolupracujeme již několik let, pravidelně dodáváme pracovní síly a prostředky pro různé manuální práce, jako třeba obsluhu výrobních linek, třídění lahví a jiného materiálu nebo práci ve skladech. Naši pracovníci zde usilovně pracují na kontrole kvality obalů vstupujících do plnících linek, jakožto i na výstupu. Dodáváme pracovníky na třídění a evidenci zásob i obsluhu jednotlivých linek v pivovaru. Soudě dle trvání, pravidelného obnovování kontraktu a dlouhodobého rozvoje spolupráce je zákazník s kvalitou našich služeb spokojen.

Pojištění služeb Hamák & syn s.r.o.

Veškeré naše  práce jsou jištěny u pojišťovny Kooperativa. A to obecným pojištěním podnikatele, pojištěním převzaté věci a pojištěním přepravované věci. Dané pojistky se dají dle potřeby navýšit.