Stěhování bytových a nebytových prostor

Datum: 18. 4. 2016

Naše společnost Hamák a syn je schopna zajistit naprosto profesionálně kompletní přestěhování jak bytových, tak nebytových prostor, provozů, kanceláří, skladů, dílen, výrobních linek nebo celých hal. K těmto účelům disponujeme velmi kvalitním zařízením, které je určeno speciálně pro stěhování těžkých strojů.

Naše firma Hamák a syn nabízí stěhovací služby po celém Jihomoravském kraji. Naše firma neposkytuje pouze převoz věcí, zajistíme stěhování bytových i nebytových prostor od začátku do konce. K Vašim věcem máme zodpovědný přístup. Veškeré věci pečlivě zabalíme a bezpečně odvezeme na Vámi zadanou adresu. Naše služby využívání firmy, ale i jednotlivci.

Stěhování provádíme na základě dohody se zákazníkem a to od nejzákladnější přepravy až po stěhování na klíč včetně veškerého zařízení. Aby byla spolupráce úspěšná, je potřeba se se zákazníkem domluvit na způsobu nejvodnější přepravy a provedení. Na základě faktorů stanovíme výslednou cenu, kterou ovlivňuje objem stěhovaných věcí, vzdálenost a také podmínky v místě nakládky a vykládky. Naše společnost dbá na bezpečnost přepravovaných věcí.

Přestěhovat firmu je velmi náročné a proto Vám to co nejvíce usnadníme. Se stěhováním máme velmi bohaté zkušenosti. Přestěhování zrealizujeme v nejkratším možném čase. Naše firma si zakládá na důsledném plnění časového harmonogramu, dále pak dodržování stanoveného rozpočtu a bezpečnost.

Zpět