Manipulace s těžkými břemeny

Datum: 15. 12. 2015

Naše firma Hamák a syn Vám nabízí komplexní řešení v oblasti manipulace s těžkými břemeny. V manipulací s těžkými břemeny má naše společnost velmi bohaté zkušenosti a zabýváme se touto problematikou již řadu let.

Manipulace s těžkými břemeny je velmi náročná a je potřeba vytvoření perfektního plánu, jak bude stěhování probíhat. Máme k dispozici techniku, jako hydraulickou nebo lanovou techniku, která zvládne manipulaci takřka se všemi těžkými břemeny. Manipulaci s těžkými břemeny zaručujeme do 100 tun. Pro stěhování používáme také speciální techniku, která je v návaznosti na povaze stěhovaného břemene. Dále používáme vysokozdvižné vozíky, vazací prostředky a mnoho jiných manipulačních prostředků.

Naše společnost Hamák a syn klade velký důraz na typ břemene, jeho umístění a také materiál povrchů transportních tras.

Celý proces stěhování těžkých břemen je jištěn u společnosti Kooperativa a je možné zajistit případně další připojištění pro stěhování Vašeho těžkého předmětu.

Naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti se stěhováním těžkých břemen, strojů nebo velkých atypických rozměrů a tak se na naši společnost můžete zaručeně spolehnout.

Naše zkušenosti jsou velmi bohaté např. s CNC stroji, transformátory, lisy a mnoha dalšími. Zajistíme Vám takto bezproblémové přestěhování těžkých břemen pomocí naší techniky.

Zpět