Aktuality

Veletržní spedice na brněnském výstavišti

Datum: 1. 5. 2016

Naše firma Hamák a syn nabízí možnost kvalitního a především profesionálně řízeného skladování zboží, materiálu nebo technologií ve vlastních skladovacích prostorech a to dlouhodobě nebo krátkodobě, manipulační práce s vysokozdvižným vozíkem, kontrolu a obsluhu výrobních linek, stěhování strojů, autodopravu a mnoho dalších služeb.

Stěhování bytových a nebytových prostor

Datum: 18. 4. 2016

Naše společnost Hamák a syn je schopna zajistit naprosto profesionálně kompletní přestěhování jak bytových, tak nebytových prostor, provozů, kanceláří, skladů, dílen, výrobních linek nebo celých hal. K těmto účelům disponujeme velmi kvalitním zařízením, které je určeno speciálně pro stěhování těžkých strojů.

PIVOVAR Unětice

Datum: 12. 4. 2016

Přeprava nákladů a stěhování po celé ČR

Datum: 11. 4. 2016

Služby, které nabízíme jsou velmi profesionální, kvalitní, bezpečné a v neposlední řadě velmi rychlé. Nevíte si rady s přestěhováním těžkých strojů, obraťte se touto cestou na firmu Hamák a syn, která má v tomto oboru dlouholeté zkušenosti.

Stěhování od naší firmy

Datum: 30. 3. 2016

Naše společnost Hamák a syn je schopna zajistit naprosto profesionálně kompletní přestěhování firem, provozů, výrobních linek nebo celých hal. K těmto účelům disponujeme velmi kvalitním zařízením, které je určeno speciálně pro stěhování těžkých strojů.

Skladování a logistika

Datum: 18. 1. 2016

Naše společnost Hamák a syn Vám nabízí možnost kvalitního a profesionálně řízeného skladování zboží, materiálu nebo technologií ve vlastních skladovacích prostorech a to dlouhodobě i krátkodobě.

Přeprava nadměrných nákladů po celé ČR

Datum: 18. 1. 2016

Pokud potřebujete přepravit nadměrný náklad nebo zboží nadměrných rozměrů, neváhejte kontaktovat naši firmu Hamák a syn s.r.o., která Vám zajistí bezproblémovou přepravu.

Služby, které nabízíme jsou velmi profesionální, kvalitní, bezpečné a v neposlední řadě velmi rychlé.

Nakládka a vykládka kontejnerů

Datum: 16. 12. 2015

Naše společnost Hamák a syn Vám zajistí naložení, vyložení nebo přeložení veškerého zboží nebo strojů do přepravních kontejnerů. Disponujeme vybavením pro práci s kontejnery a to s minimálním poškozením s manipulovaným materiálem.

Manipulace s těžkými břemeny

Datum: 15. 12. 2015

Naše firma Hamák a syn Vám nabízí komplexní řešení v oblasti manipulace s těžkými břemeny. V manipulací s těžkými břemeny má naše společnost velmi bohaté zkušenosti a zabýváme se touto problematikou již řadu let.

SKLADOVÁNÍ A LOGISTIKA

Datum: 25. 11. 2015

Naše firma Hamák a syn nabízí možnost kvalitního a především profesionálně řízeného skladování zboží, materiálu nebo technologií ve vlastních skladovacích prostorech a to dlouhodobě nebo krátkodobě.

12